Aliens vs Predator online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Aliens vs Predator online

avp online
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Repülés gyakorló

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Na'mohr
Admin
Admin
Na'mohr


Hozzászólások száma : 116
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 08.

Repülés gyakorló Empty
TémanyitásTárgy: Repülés gyakorló   Repülés gyakorló Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 5:18 pm

Egy hatalmas terület tele jobbnál jobb gépekkel, a pilóták itt tudnak gyakorolni.
Vissza az elejére Go down
https://avponline.hungarianforum.com
Adam Sacae
Fegyveres
Fegyveres
Adam Sacae


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 04.
Age : 30

Repülés gyakorló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülés gyakorló   Repülés gyakorló Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 5:51 pm

Kiértem a gyakorlótérre, majd a Falcon 8- fedélzetére szálltam fel.
Repülés gyakorló 10561444133
Beléptem a pilótafülkébe, felvettem a sisakomat, majd a rádióba szóltam:
- Vétel bázis! Itt a Falcon 8 elsőszámú pilótája Adam Sacae Közlegény. Engedély kérek a próbarepülésre. Vége.
- A Falcon 8 megkapta az engedélyt a próbarepülésre. Vége.- hangzott a válasz a rádión keresztül. Ekkor elkezdtem ellenőrizni a műszerfalat.
- Vettem bázis. Megkezdem a fölszállást. Vége.- jelentettem ki.
~ Üvemanyag rendben. Nyomáskiegyenlítő rendben. Hajtóművek rendben. Akkor most szálljunk föl.~ gondoltam magamban, aztán fölemeltem a gépet, s behúztam a gép talpait. Ekkor kieresztettem a szárnyakat is, és indulhatott a móka. Röpülni kezdtem kb.: 2500 m-re a felszíntől. Körbejártam a bázist is, és akrobatikuskodtam egy kicsit.
- Na akkor nyomjunk le egy csavart!- mondtam magamban, és megcsavartam a cirkálót a levegőben.
- Jiháá!!- kiáltottam, miközben repkedtem. Kicsit egyenesben hagytam a cirkálót, majd hátradőltem az ülésben, és gyönyörködtem a látványban. Ám ekkor a radaron feltűnt valami.
- Mi a franc ez?- kérdeztem magamban.
- Vétel bázis! Jelentkezzen! Azonosítatlan dolgot észleltem a radaron.- ezt követően alább szálltam, s egy lezuhant idegen technológiás űrhajót fedeztem fel.
- Ki kellene vizsgálni.- mondtam bele az adóvevőbe.
- Vétel Falcon 8. Azonnal térjen vissza a bázisra, és kap egy kutatót, aki kivizsgálja majd dolgot. Megjegyezte a koordinátákat?- kérdezték a bázisról.
- Vétel. Igen. 156km- re a bázistól DK- i irányban. Vége.- mondtam, ezt követően visszafordultam a leszállópálya irányába.
Vissza az elejére Go down
Adam Sacae
Fegyveres
Fegyveres
Adam Sacae


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 04.
Age : 30

Repülés gyakorló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülés gyakorló   Repülés gyakorló Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 9:10 pm

Miután leszálltam, stabilizáltam a gépet, levettem a sisakomat, és leállítottam a Falcon 8- nak a hajtóműveit. Ezt követően kirohantam, majd felcsuktam a rámpát. Ott várt egy pár katona, akik megszólítottak.
- Adam Sacae Közlegény! Menjen, és keresse meg Vektor Kartert, mert ő fog magával tartani az azonosítatlan jármű felkutatásában.
- Uram, igen uram!- mondtam, miután tisztelegtem egyet, s már indultam is futva a laboratórium felé.
~ Szóval Vektorral fogok menni? Ez elég jó hír, hiszen őt ismerem egyedül a kutatók, vagy tudósok közül.~ gondoltam magamban, aztán tovább rohantam. A többi pilóta nem igazán tudta mi bajom van, de szerencsére kitértek az utamból, látván milyen ámokfutó módjára iszkolok.
Vissza az elejére Go down
Adam Sacae
Fegyveres
Fegyveres
Adam Sacae


Hozzászólások száma : 49
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 04.
Age : 30

Repülés gyakorló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülés gyakorló   Repülés gyakorló Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2008 9:50 pm

Miután odaértünk a Falcon 8- hoz, így szóltam:
- Hát íme Dr. Karter a csatacirkálóm. A Falcon 8.
Ezt követően felnyitottam a rámpát, majd betessékeltem az ifjú tudóst. Amint beszálltunk, őt a másodpilóta székébe ültettem én pedig a gép orrához közelebb lévő első számú pilóta székébe helyezkedtem el.
- Kérem csatolja be magát!- szólítottam fel Vektort, aztán beleszóltam a rádióba:
- Vétel bázis! Itt a Falcon 8 elsőszámú pilótája Adam Sacae Közlegény. Engedélyt kérek a felszállásra. Vége.
Egy pillanattal ez után megérkezett a válasz:
- Itt a bázis. Az engedélyt megadom Falcon 8. Vége.
- Értettem. Megkezdem a felszállást.- jelentkeztem vissza, aztán ellenőriztem a műszerfalon lévő dolgokat. Miután mindent rendben találtam felszálltam, s elindultunk a cél felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Repülés gyakorló Empty
TémanyitásTárgy: Re: Repülés gyakorló   Repülés gyakorló Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Repülés gyakorló
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Aliens vs Predator online :: Delta Pavonis :: Pavoisi bázis-
Ugrás: